Sıkça Sorulan Sorular

Tüm tarifeler kotasız, sınırsız ve taahhütsüz olarak sunulmaktadır.

Evet, PanaNet tüm Türkiye'de Fiber, ADSL, VDSL altyapı üzerinden hizmet vermektedir. Altyapınızı ve adresinize alabileceğiniz hızı sorgulamak için tıklayınız.

Abone başvuru formunu indirip çıktısını alıp eksiksiz doldurarak nüfus cüzdanınız ile birlikte 0850 304 72 62 numaralı Abone WhatsApp Hattına resimlerini çekip göndererek abone başvuru işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Başvurunuz alındıktan sonra bağlantınız yaklaşık 1-3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. PTT kargo 705026992 gönderi kodu ile karşı ödemeli olarak form asıllarını da göndermeniz gerekmektedir.

PanaNet’e mevcut internet hizmetinizi kapattırmadan ücretsiz ve kolayca geçiş yapabilirsiniz. Adresinizde mevcut başka firmadan internet hizmetiniz varsa geçiş ve aktivasyonunuz hattınızda kesinti olmadan yaklaşık 1-3 iş günü içerisinde ücretsiz olarak yapılır. Geçiş yapabilmeniz için işletmeci değişiklik formu ile abone formunu indirerek çıktısını alıp eksiksiz doldurarak nüfus cüzdanınız ile birlikte 0850 304 72 62 numaralı Abone WhatsApp Hattına resimlerini çekip göndererek abone başvuru ve geçiş işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. PTT kargo 705026992 gönderi kodu ile karşı ödemeli olarak form asıllarını da göndermeniz gerekmektedir.

İşletmeci Değişiklik Geçiş (Churn) Formunu indirmek için tıklayınız.

Başvurunuz alındıktan sonra yaklaşık 1-3 iş günü içerisinde geçiş işleminiz ya da yeni bağlantınız yapılmaktadır.

Altyapınızı ve adresinize alabileceğiniz hızı sorgulamak için tıklayınız.

Altyapınız Fiber ise yeni bağlantıda size aboneliğiniz boyunca kullanabileceğiniz kiralık fiber modem verilmektedir. Fiber altyapıda başka firmadan geçiş yapıyorsanız mevcut fiber modeminizle birlikte geçişiniz sağlanmakatdır. Aboneliğinizi sonlandırdığınızda kiralık fiber modemi eksiksiz iade etmeniz gerekmektedir. Altyapınız ADSL ya da VDSL ise ve modeminiz yoksa DSL uyumlu modem almanız gerekmektedir. Altyapınızı ve adresinize alabileceğiniz hızı sorgulamak için tıklayınız.

- Kredi kartınızla ya da bankamatik kartınızla online olarak kolayca fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz. Online Ödeme yapmak için tıklayınız.

- Anlaşmalı bankalardan ödemelerinizi yapabilir , otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Anlaşmalı bankalar için tıklayınız.

Anlaşmalı bankalardan ödemelerinizi yapabilir , otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Anlaşmalı bankalar için tıklayınız.

Tüm faturalar her ayın son günü oluşturularak sms le bilgi verilmektedir ve ayın 10 - 15. gün arası son ödeme tarihi olmaktadır.

Online ödeme merkezinden ön ödeme yapmak istediğiniz ayı seçip 12 ay a kadar ödeme yapabilirsiniz.Ön ödeme yaparak ileride oluşabilecek fiyat değişikliğinden etkilenmeden ön ödeme yaptığınız süre boyunca kullanabilirsiniz. Ön ödeme yapmak için tıklayınız.

0850 304 72 62 numaralı PanaNet Çağrı Merkezi ya da 0850 304 72 62 WhatsApp destek hattı üzerinden iletişime geçerek yeni adresinizde altyapı olması durumunda mevcut aboneliğinizi yeni adresinize taşıyabilirsiniz.

Form gönderileriniz ve Modem iade için PTT kargo 705026992 gönderi kodu ile gönderim yapabilirsiniz. Gönderi

Gönderi Adresi: Nişantaş Mah. Hekim Hacı Mehmet Sk. 5/B Selçuklu / KONYA

Talep etmeniz halinde hattınıza sabit ip tanımlanabilmektedir.Sabit ip hizmeti kullanım bedeli aylık 49.90TL dir.

En az %40 engelliğinizi bildirir engelli kimlik kartı ya da sağlık raporunuz ile başvurmanız halinde tarifelerde %20 indirimi yapılabilmektedir.